imprezy okolicznościowe OpoleZapraszamy do zapoznaniem się z naszymi propozycjami menu przygotowanymi na każdą okazję.

Dla wszystkich naszych gości udostępniamy możliwość organizacji u nas wszelkich uroczystości. Imprezy okolicznościowe takie jak komunie, chrzciny, czy studniówki w Opolu? Restauracja Aquarele to najlepsze miejsce, do jakiego mogliście trafić.
Nasi doświadczeni i kreatywni kucharze przygotowali dla Was propozycje menu na poszczególne rodzaje imprez okolicznościowych. Jesteśmy pewni, że sprostają one gustom nawet największych smakoszy, którzy nas odwiedzą. Jeśli macie inny pomysł lub specjalne życzenie, poinformujcie nas o tym, a umieścimy w menu oczekiwane przez Was dania lub też stworzymy zupełnie nowy zestaw dań.
Dlaczego warto wybrać Aquarele na imprezy okolicznościowe, takie jak komunie w Opolu? Nasza malownicza restauracja z akwariami pełnymi niepowtarzalnych rybek będzie świetną atrakcją dla wszystkich dzieci. Dlaczego warto wybrać Aquarele na przyjęcia lub wigilie w Opolu? Ponieważ z pewnością nie mieliście dotychczas kontaktu z tak profesjonalną obsługą, serwującą tak wyszukane, a jednocześnie tanie dania z kuchni regionalnych naszego kraju, a także kuchni europejskich. Przekonajcie się o tym sami!

Menu Wigilia

Menu Komunie

Menu Wesela

Przyjęcia

Karta Menu

Komunie