Chciałbyś zjeść zdrowy, ciepły posiłek, podany Ci przez dbającą o każdy najmniejszy szczegół obsługę? A może szukasz miejsca, gdzie zorganizujesz przyjęcie rodzinne, czy urodziny swojego dziecka z cateringiem? Najlepszym rozwiązaniem, jakie znajdziesz w Opolu oraz całym województwie opolskim w każdym z tych przypadków, jest restauracja Aquarele.
Tworzymy kreatywne zestawy dań, by zaspokoić zmysł smaku nawet największych znawców kuchni, jacy do nas trafiają. Dbamy o to, aby obsługa naszych gości była pod każdym względem rzetelna i profesjonalna. Dodatkowo klimat naszych restauracyjnych wnętrz oraz akwaria z pięknymi rybkami są czymś, wobec czego żaden z Was nie przejdzie obojętnie.
Czy naprawdę codzienne obiady lub też przyjęcia na Twoje życzenie są w takich warunkach możliwe? Jak najbardziej!
Wybierzesz menu z przygotowanych przez nas propozycji lub też stworzymy dla Ciebie specjalny zestaw dań według Twoich pomysłów, wskazówek oraz gustu. Oferujemy profesjonalny catering w Opolu na każdą okazję. Od nas nigdy nie wyjdziesz głodny ani też z poczuciem, że przepłaciłeś lub zostałeś źle obsłużony przez kelnerów. Będziesz zachwycony smakiem naszych dań oraz wnętrza naszego lokalu.

catering Opole
Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi.

Jesteśmy dla Ciebie. Wypróbuj nas i złóż zamówienie.