Komunie

Komunie – Opole

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie w życiu nie tylko dzieci, ale także rodziców. Jeszcze do niedawna przyjęcia komunijne ograniczały się do uroczystego obiadu dla najbliższej rodziny, jednak coraz częściej komunie wymagają takiej samej oprawy jak wesela czy inne imprezy okolicznościowe. Ze względu na to, że jest to uroczystość o wyniosłym charakterze, która ma podkreślać jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka, należy dbać o to, aby komunie były zorganizowane z zachowaniem określonych standardów.

Niezapomniane komunie

W naszej restauracji od wielu lat przygotowujemy komunie dla najbardziej wymagających klientów. Wystrój sali nie wymaga dodatkowych dekoracji, jednak na życzenie możemy zaaranżować pomieszczenie w sposób zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Organizując komunie, dużą wagę przykładamy do smaku i estetyki serwowanych potraw, a menu możemy zmodyfikować zgodnie z Twoimi potrzebami.

Nasza restauracja mieści się na terenie miasta Opole. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy Ci nasze propozycje i wysłuchamy Twoich pomysłów.

Propozycja MENU komunijne nr 1

Koszt: 125 zł/os

Propozycja MENU komunijne nr 2

Koszt: 99 zł/os
Patery owoców

Propozycja MENU komunijne nr 3

Koszt: 129 zł/os
Patery z owocami

Propozycja MENU komunijne nr 4

Koszt: 139 zł/os
Patery z owocami

Propozycja MENU komunijne nr 5

Koszt: 117 zł/os

Propozycja MENU komunijne nr 6

Koszt: 112 zł/os

Propozycja MENU komunijne nr 7

Koszt: 164 zł/os
Patery z owocami